m

KARATE KLUB KLJUČ NA POSLJEDNJEM TAKMIČENJU OSVOJIO 3 SREBRENE I 4 BRONZANE MEDALJE

U nedjelju je Karate Klub Ključ  uzeo učešće na velikom turniru u organizaciji Željka Brankovića i njegovog kluba.

Na ovom turniru je učestvovalo 767 takmičara iz 60 klubova.

Klub iz Ključa je osvojio 3 srebrene i 4 bronzane medalje.

Za naš klub bili su uspješni:
trener Amidžić Alen koji je u kategoriji borbe seniori uzeo srebrenu medalju,
Emdžad Krivić u juniorima također srebrenu,  Faris Huskić je zauzeo 3. mjesto i uzeo bronzanu medalju u kadetima te Hana Sadiković koja je  uzela bronzanu medalju u kategoriji borbe djevojčice.

Od naših ekipa uspješni su bili kadeti koji su uzeli 2.mjesto i srebro za naš klub.
Ekipno dječaci i ekipno seniori su uzeli bronzane medalje.

Treba istaći da je  Eman u kategoriji od njih 37 uspio pobjediti 3 meča i za ulazak u polufinale u tijesnoj borbi gubi.

Hana Draganović koja je pobjedila dvije brobe, ali nažalost nije došla do medalje.

Naša dva momka Faris i Adin koji su odradili vrlo korektno katu, a Adin i borbe  gdje prvo pobjeđuje protivnika iz Banja Luke, a drugu nažalost gubi.

Treba tu spomenuti Džanu, Tajru, Melinu i Amru jer im je ovo bilo prvo takmičenje, a pokazale su da se mogu nositi sa takmičarkama koje treniraju duže nego one , ali im je također malo falilo do velikog uspjeha.